Przejdź do treści   A A A A
Logo placówki Biuletyn Informacji Publicznej
Uwaga! PCPR w Elblągu nie obsługuje mieszkańców miasta Elbląg

Fundacja HKF Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka za pomocą platformy skillplanet.io organizuje cykl webinarów

Fundacja Hemmersbach Kids’ Family Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka organizuje cykl 4 webinarów pt.: "Granice i emocje w relacji dorosły – dziecko", które poprowadzi terapeutka Aga Rogala.

 

Webinary przeznaczone są dla rodziców zastępczych, opiekunów i pracowników pieczy zastępczej. Cykl webinarów przedstawia się następująco:

  1. 9 marca 2023r., godz. 18:00 – 19:30 "Pocieszać, odwracać uwagę czy uspokajać? Co robić, gdy dziecko nie radzi sobie z własnymi emocjami";
  2. 16 marca 2023r., godz. 18:00 – 19:30 "Czy da się uniknąć "buntu nastolatka"? Jak mądrze burzyć mury i budować mosty w relacji z nastolatkami";
  3. 23 marca 2023r., godz. 18:00 – 19:30 "Obowiązki i granice. Jak komunikować się skuteczniej?";
  4. 30 marca 2023r., godz. 18:00 – 19:30 "Dorośli i gniew. Co robić, by zapanować nad wybuchem?".

 

Rejestracja na webinary odbywa się za pomocą formularza rejestracyjnego: https://skillplanet.io/formularz-rejestracyjny_webinary-granice-i-emocje-w-relacji-dorosly-dziecko/.

Po pozytywnym przejściu procesu rejestracji, dwa dni przed każdym planowanym webinarem uczestnicy otrzymają link do spotkania online wraz z instrukcją dołączenia.

 

Po spotkaniu słuchacze otrzymają dostęp do nagrania na kolejne 3 miesiące, by swobodnie mogli wracać do materiałów.

Ponadto, dla każdego, kto weźmie udział w całym cyklu 4 spotkań, przewidziane jest zaświadczenie uczestnictwa.

 

Udział w spotkaniach dla rodziców, opiekunów i pracowników pieczy zastępczej jest bezpłatny, natomiast osoby zainteresowane spoza pieczy ponoszą opłatę za udział w wydarzeniach.

 

Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej: https://skillplanet.io/cykl-webinarow-granice-i-emocje-w-relacji-dorosly-dziecko/.